Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Aparat do modelowania sylwetki Contura – poznaj jego możliwości!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw nowoczesnej medycyny estetycznej. Coraz przystępniejsze ceny i regularnie poszerzająca się oferta bezpiecznych i skutecznych zabiegów sprawiają, że panie  i panowie w różnym wieku chętniej dbają o swoje ciała, poprawiając tym samym komfort swojego życia. Wśród ogromu zabiegów przeprowadzanych przez lekarzy, szczególnie dużą popularnością cieszą się kuracje mające na celu wyszczuplenie ciała. Najnowszym hitem na rynku nowoczesnych usług jest modelowanie sylwetki przy pomocy urządzenia Cotnura. Jak duży potencjał kryje w sobie aparat do modelowania sylwetki Contura? Sprawdź!

 Aparat do modelowania sylwetki – krótka charakterystyka

Contura, czyli aparat do modelowania sylwetki cieszący się ogromnym uznaniem lekarzy i pacjentów gabinetów medycyny estetycznej, pozwala na szybkie, bezbolesne i skuteczne zniwelowanie ilości tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach. Contura jest jedynym urządzeniem tego typu wykorzystującym technologię A.C.E., czyli Acequire, Control, Extend pozwalającą na optymalne i kontrolowane wykorzystanie energii do trwałego niszczenia komórek tłuszczowych,  ujędrniania skóry i zwiększania jej gęstości, wygładzania nierówności. Kuracja jest bezbolesna i nie wiąże się z koniecznością rekonwalescencji. Precyzyjne aplikatory umożliwiają precyzyjne działanie nawet na niewielkich obszarach, na przykład na twarzy.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Aparat Contura wyposażony jest w kilka głowic umożliwiających szersze wykorzystanie sprzętu. Dzięki nowoczesnym aplikatorom aparat do modelowania sylwetki może być z powodzeniem wykorzystywany do   zabiegów frakcyjnych i mikroigłowych RF oraz w ginekologii estetycznej. 

Comments are closed.

ialdent.pl pulications.org orzwnetrze.com.pl