Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – specyfikacja zabiegu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa jest idealnym zabiegiem dla osób, które nie znoszą ciągłego usuwania zbędnego owłosienia z swoich części ciała. Największy problem dotyka osoby, których włosy są gęste i szybko odrastają. Wtedy nawet każdego dnia muszą sięgać po specjalne pianki czy żyletki aby pozbyć się włosów i czuć się atrakcyjnie. To zabiera sporą ilość czasu i niesie ze sobą ciągłe podrażnienia skóry. Wysuszona i zaczerwieniona skóra to nic przyjemnego – dlatego aby raz na zawsze pozbyć się odrastających włosów warto jest poddać się serii zabiegów depilacji laserowej. 

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini to jedno z najczęstszych miejsc jakie poddawane jest działaniu lasera. Każdy chcę, aby to miejsce było gładkie i dobrze prezentowało się na plaży czy basenie. Wstydliwie odrastające włosy mogą przynieść skrępowanie, dlatego depilacja tego miejsca jest tak popularna. Należy podkreślić fakt, że depilacja laserowa jest procesem w pełni bezpiecznym, więc nie wpłynie na narządy znajdujące się w okolicy, która poddawana jest zabiegowi. 

Depilacja laserowa bikini polega na seriom naświetleń tych sfer za pomocą lasera ustawionego na określoną długość fali i moc. To on jest głównym bohaterem całego spektaklu i umożliwia uszkodzenie cebulek włosowych za pośrednictwem melaniny. Pod wpływem światła nagrzewa się ona, a ta podwyższona temperatura uszkadza cebulki, które w takim stanie nie będą już produkować włosów. Aby uzyskać trwały efekt powinno poddać się serii zabiegów – od 4 do nawet 9. Tylko wtedy będzie się miało pewność, że laser natrafi na fazę wzrostu cebulki włosa. A właśnie tylko w fazie anagenu można permanentnie zniszczyć cebulki włosowe.

Sprawdź: Depilacja laserowa bikini – Depilacja.pl

Depilacja.pl – jakość świadczonych usług

Depilacja.pl oferuje najlepszej jakości salony zajmujące się zabiegiem depilacji laserowej rozpowszechnione w największych miastach Polski. Zapewniają one najlepszej jakości lasery, które sprawiają, że sam proces depilacji może być nawet przyjemnością.

Comments are closed.