Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – specyfikacja zabiegu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa jest idealnym zabiegiem dla osób, które nie znoszą ciągłego usuwania zbędnego owłosienia z swoich części ciała. Największy problem dotyka osoby, których włosy są gęste i szybko odrastają. Wtedy nawet każdego dnia muszą sięgać po specjalne pianki czy żyletki aby pozbyć się włosów i czuć się atrakcyjnie. To zabiera sporą ilość czasu i niesie ze sobą ciągłe podrażnienia skóry. Wysuszona i zaczerwieniona skóra to nic przyjemnego – dlatego aby raz na zawsze pozbyć się odrastających włosów warto jest poddać się serii zabiegów depilacji laserowej. 

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini to jedno z najczęstszych miejsc jakie poddawane jest działaniu lasera. Każdy chcę, aby to miejsce było gładkie i dobrze prezentowało się na plaży czy basenie. Wstydliwie odrastające włosy mogą przynieść skrępowanie, dlatego depilacja tego miejsca jest tak popularna. Należy podkreślić fakt, że depilacja laserowa jest procesem w pełni bezpiecznym, więc nie wpłynie na narządy znajdujące się w okolicy, która poddawana jest zabiegowi. 

Depilacja laserowa bikini polega na seriom naświetleń tych sfer za pomocą lasera ustawionego na określoną długość fali i moc. To on jest głównym bohaterem całego spektaklu i umożliwia uszkodzenie cebulek włosowych za pośrednictwem melaniny. Pod wpływem światła nagrzewa się ona, a ta podwyższona temperatura uszkadza cebulki, które w takim stanie nie będą już produkować włosów. Aby uzyskać trwały efekt powinno poddać się serii zabiegów – od 4 do nawet 9. Tylko wtedy będzie się miało pewność, że laser natrafi na fazę wzrostu cebulki włosa. A właśnie tylko w fazie anagenu można permanentnie zniszczyć cebulki włosowe.

Sprawdź: Depilacja laserowa bikini – Depilacja.pl

Depilacja.pl – jakość świadczonych usług

Depilacja.pl oferuje najlepszej jakości salony zajmujące się zabiegiem depilacji laserowej rozpowszechnione w największych miastach Polski. Zapewniają one najlepszej jakości lasery, które sprawiają, że sam proces depilacji może być nawet przyjemnością.

Comments are closed.

parasole ogrodowe brązowe meble technorattanowe do ogrodu pergole na taras