Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Fototapety na ścianę. Pomysł na ciekawą aranżację mieszkania. Sprawdź je spośród setek propozycji graficznych na Wally.com.pl

Pinterest LinkedIn Tumblr

Fototapeta wraca na salony. Niegdyś zdobiły one niemal każde polskie mieszkanie. Miały one jednak zupełnie inny wymiar. Obecne fototapety na ścianę to piękne grafiki nawiązujące do krajobrazu, hobby, owoców, czy zwierząt. Inspirujące wizualizacje mogą znacząco odmienić pokój dziecka lub sypialnię. Bogactwo wzorów i zjawiskowa paleta zdjęc dostępna na Wally.com.pl pomoże Tobie znaleźć dokładnie to czego szukasz. Setki propozycji czekają na Ciebie w jednym z pierwszych sklepów artykułów dekoracyjnych na miarę w sieci.

Wybierz swoją fototapetę na ścianę do kuchni zamiast płytek

Fototapety do kuchni z powodzeniem zastąpią wysłużone płytki na ścianie. Gładką powierzchnię laminatu wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką i zmyć brud z pary wodnej, pryskającego tłuszczu lub innych plamiących substancji. Kuchnia powinna być pomieszczeniem miłym dla oka. Nowoczesne fototapety z pięknymi widokami wyspy, plaży czy lasu nacieszą oko i przede wszystkim sprawią, że kuchnia zyska nowego charakteru. To alternatywa dla płytek ceramicznych, które dotychczas występują w naszych domach. Sprawdź na Wally.com.pl pejzaże natury, roślin, warzyw i owoców i zamów już teraz swoją ulubioną fototapetę do kuchni. 

Fototapeta jako dekoracja ścienna w salonie, sypialni i pokoju dziecka

Oprócz kuchni, fototapety na ścianę sprawdzą się salonu i pokoju jako nowoczesny trend dekoratorski. To sposób na uniknięcie kosztownych remontów, przynajmniej na jakiś czas. Wnętrze pomieszczeń zyska niepowtarzalnego i niebanalnego charakteru w postaci motywów florystycznych, finezyjnych uliczek, wielkomiejskich aglomeracji czy zjawiskowych pojazdów. Fototapeta na ścianę szybko zyskuje na popularności, szczególnie w nowo powstałych mieszkaniach. Przemawia za nią estetyka i oszczędność pieniędzy, a efekty naprawdę są wspaniałe. Skorzystaj z propozycji sklepu Wally i dobierz najbardziej odpowiedni do danego wystroju motyw fototapety. 

 

Comments are closed.

iw.pl https://beesafe.pl/porady/auto-miejskie-do-15-tys-zlotych/ umie.com.pl