Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne meble ogrodowe – fotel bujany wiszący

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek na świeżym powietrzu to świetny sposób na relaks, który przyczynia się również do poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Obcowanie z przyrodą rozluźnia nas i pozwala naładować wewnętrzne akumulatory, a świeże powietrze pozwala na dotlenienie całego organizmu. Dysponując tarasem czy ogrodem zaprojektujmy miejsce wypoczynkowe – jednym z najchętniej kupowanych mebli jest dzisiaj fotel bujany wiszący. 

Technorattanowy fotel bujany wiszący

Wśród licznych mebli ogrodowych fotel bujany wiszący jest produktem, który nie tylko pozwoli nam na wypoczynek, ale też całkowicie zmieni przestrzeń. Nowoczesny design oraz zastosowanie innowacyjnych tworzyw sprawia, że mebel ten cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Fotel bujany wiszący pozwoli nam dosłownie oderwać nogi od ziemi i bujać w obłokach – jego konstrukcja zachwyca obszernym kokonem, w którego wnętrzu znajduje się wygodne siedzisko. Meble tarasowe takie jak fotel bujany to kwintesencja ciekawego wzornictwa!

Jak skonstruowany jest fotel bujany wiszący? Nowoczesne fotele posiadają konstrukcję wykonaną z aluminium malowanego proszkowo. Takie tworzywo zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, rdzą, odkształcaniem czy łamaniem. Fotel bujany wiszący zaskakuje również od zewnętrz: wierzch tworzony jest z syntetycznej plecionki technorattanowej, której nieporowata struktura nie chłonie wilgoci, brudu. Technorattan dostępny jest w szerokim spektrum kolorów – warto wiedzieć, że nawet wieloletnia ekspozycja na słońce nie zmieni barwy i nie sprawi, że tworzywo zacznie matowieć. 

Fotel bujany wiszący w nowoczesnej aranżacji

Meble takie jak fotel bujany wiszący sprawdzi się w wielu aranżacjach – może być to mebel zestawiony z klasyczną sofą narożną, ale też produkt, który wykorzystamy samodzielnie, np. na balkonie czy na werandzie. Warto wiedzieć, że w okresie jesieni i zimy fotel bujany wiszący możemy wnieść do mieszkania czy do domu i korzystać z niego… cały rok!

Comments are closed.

https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ live url