Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Oryginalne komplety meblowe do kuchni

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kuchnia to serce każdego domu i miejsce, gdzie domownicy lubią przebywać. Warto zadbać o to, by miejsce to było dopasowane zarówno do potrzeb, jak i gustu. Olbrzymia ilość kolekcji meblowych sprawia, że możliwe jest wykreowanie kuchni w dowolnym stylu.

Nowoczesne meble kuchenne w dużych i małych pomieszczeniach

Kuchnie nowoczesne przyciągają wzrok i zachwycają ponadczasowym designem. Najczęściej są to meble o lśniących, gładkich frontach, które odbijają światło, przez co świetnie nadają się do mniejszych pomieszczeń. Projektanci proponują brak klasycznych uchwytów – zamiast nich stosowane są głębokie frezy, jak również systemy push to open, które pozwalają na zachowanie jednolitej bryły. Nowoczesne kolekcje kuchenne to nie tylko słupki, szafki wiszące i stojące – to również elementy pod zabudowę, które pozwolą sprytnie ukryć lodówkę, piekarnik czy zmywarkę.

Kuchnia z przeszkleniami

Jednym z najchętniej wybieranych trendów kuchennych są przeszklenia. Szafki wiszące z przeszkleniami oraz szprosami nadadzą się zarówno do kuchni w stylu retro, jak i kolekcji w stylu New Hampton. Przeszklenia nadają pomieszczeniom optycznej lekkości.

Kuchnia z wyspą

Jednym z najchętniej wykorzystywanych trendów są meble kuchenne z barkiem – funkcję barku pełni tutaj pojemna wyspa z blatem roboczym. Wyspa kuchenna to mebel służący na wiele sposobów. W jej wnętrzu znajduje się wiele miejsca odpowiedniego do przechowywania garnków, ale też przyborów kuchennych, do wykorzystania kosza cargo. Blat wyspy to przede wszystkim przestrzeń robocza, idealnie nadająca się do krojenia, ale też przygotowywania posiłków. Wiele osób decyduje się też na to, by blat wyspy był miejscem do podawania posiłków – w tym celu wystarczy dostawić do wyspy kilka wygodnych krzeseł czy stołków barowych.

Comments are closed.

zobacz https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ asdpic.org