Ad
Ad
Ad
Biznes

Szkoła językowa Sosnowiec a kurs dla pracowników

Pinterest LinkedIn Tumblr

Chyba śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach praktycznie żadna branża nie może rozwijać się i działać bez znajomości języków obcych. Partnerzy biznesowi z innych krajów, dostosowywanie oferty do rynku międzynarodowego, czy udział w topowych eventach branżowych – to tylko jedne z wielu wydarzeń, w których posługiwanie się płynnie językiem angielskim jest na porządku dziennym. Jak zatem wprowadzić odpowiedni standard w firmie? Zobaczcie sami!

Coraz więcej firm wysyła pracowników na kurs językowy

Szkoła językowa Sosnowiec, Katowice, Kraków itp. – niezależnie od tego, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, mamy sporo możliwości, aby znaleźć taki kurs dla nas. Z tego względu coraz więcej firm decyduje się na to, żeby wysłać pracowników na kurs lub zaprasza lektorów do siebie.

Najczęściej pracownicy przypisywani są do różnych poziomów, aby jak najlepiej dostosować zajęcia do ich możliwości językowych. Dużym plusem tego typu rozwiązań jest to, że zajęcia mogą skupiać się wokół określonego tematu. Załóżmy, że rozliczamy pracowników delegowanych, wysyłanych do pracy w Berlinie – wówczas możemy nakierować prowadzącego, aby zajęcia poświęcone były właśnie takim tematom.

Im lepsze benefity, tym bardziej konkurencyjny pracodawca

Rynek pracy jest niezwykle dynamiczny. Znalezienie pracownika w specyficznej branży jest naprawdę dużym wyzwaniem. Wbrew pozorom w ostatecznej decyzji wcale stawka nie będzie tym kluczowym punktem, bowiem sporo badań potwierdza to, iż potencjalny kandydat zwraca uwagę na jeszcze inne kwestie takie jak chociażby dodatkowe benefity. Nie chodzi jedynie o owocowe czwartki czy firmowe wigilie, a bardziej o wartość dodaną, którą może zyskać dany pracownik.

Taki kurs językowy na pewno będzie dodatkowym czynnikiem na plus, a ponadto doskonale podnosi morale i jakość świadczonych usług przez firmę. Daje poczucie bezpieczeństwa pracownikom, którzy jeszcze nie opanowali języka na tyle komunikatywnie, aby czuć się bezpiecznie w rozmowach z klientami.

To z pewnością jedne z nieczęstych powodów, dla których firmy decydują się na kurs językowy dla pracowników.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Szkoła językowa Sosnowiec.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ https://beesafe.pl/portalklienta/logowanie zobacz