Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wybieramy okna idealne do łazienki

Pinterest LinkedIn Tumblr

W projektach nowoczesnych domów uwzględnione są duże, przestronne łazienki z oknami. Aby pomieszczenie dobrze się prezentowało i nienagannie spełniało swoją funkcję, należy zadbać o wszystkie elementy wyposażenia – okładziny ścienne i podłogowe, armaturę, oświetlenie, meble… Warto pamiętać, że na estetykę wnętrza, komfort jego użytkowania, a nawet higienę wpływa również typ zamontowanych okien. Jakie okna będą idealne do łazienki? Sprawdź nasze rady!

Niezawodne PCV: okna idealne do łazienki

Czym powinny charakteryzować się okna idealne do łazienki? Łazienka, podobnie jak kuchnia czy pralnia, jest pomieszczeniem o dużej wilgotności. Z tego względu należy wybrać okna zapewniające optymalną wentylację i wykonane z materiałów o dużej odporności na czynniki zewnętrzne. Specjaliści szczególnie polecają modele z PCV – uniwersalne, niedrogie okna o doskonałych parametrach. PCV łatwo utrzymać w nienagannej czystości, nie wymagają czasochłonnej impregnacji. Ponadto, białe profile są uniwersalne i doskonale komponują się z wnętrzami urządzanymi w każdej konwencji, zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej.

Wybierz model z nowoczesnym systemem wentylacji. Dzięki specjalnie skonstruowanym skrzydłom nadmiar wilgoci jest sprawnie odprowadzany na zewnątrz bez konieczności otwierania okna.

Trendy w łazienkach: okno w rozmiarze XXL

Duże przeszklenie w łazience? Dlaczego nie! Wzbogacając pomieszczenie o imponujące przeszklenie, przekształcisz zwyczajną łazienkę w luksusowy pokój kąpielowy. Nie musisz rezygnować z marzeń o pięknej, ekskluzywnej łazience z obawy o brak prywatności. Aby osłonić wnętrze, wystarczy zamontować rolety zewnętrzne i opuszczać je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Comments are closed.

am-browser.net rgoefekt.com.pl kst.org