Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Czy szafy na zamówienie to dobre rozwiązanie w naszych mieszkaniach?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Aranżowanie niewielkich mieszkań jeszcze do niedawna było sporym wyzwaniem – większość z nas zatrudniała doświadczonych architektów, aby nasze własne metry kwadratowe urządzić ze smakiem i w sposób funkcjonalny. Dzisiaj pomysłów i sposobów na ciekawą aranżację jest znacznie więcej, a przestrzeń do przechowywania dają nam szafy na zamówienie. Czy taka szafa wpisze się w nietuzinkową aranżację mieszkania?

Szafy na zamówienie – poznaj ich zalety

Nowoczesne szafy na zamówienie zaskoczą nas pod wieloma względami – są one tworzone z materiałów wysokiej jakości, a my sami uczestniczymy w procesie ich tworzenia poprzez dobór materiałów, akcesoriów czy elementów wykończeniowych. Szafy na zamówienie to również olbrzymia wygoda – przekonują projektanci z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która proponuje wysokiej jakości szafy. Tego rodzaju mebel pozwoli nam na lepszą organizację przestrzeni oraz podniesienie jej walorów estetycznych. Jak to możliwe?

Szafy na zamówienie dopasowane do nas samych!

Szafy na zamówienie tworzone są poprzez indywidualny projekt. Architekt przede wszystkim musi wiedzieć, gdzie chcemy taką szafę umieścić i jak wiele miejsca może ona zająć. Szafy na zamówienie najczęściej są świetną opcją w mieszkaniach gdzie znajdziemy problematyczne wnęki czy skosy. Doświadczeni specjaliści zaproponują nam takie bryły, które poprawią odbiór pomieszczenia. Decydując się na szafy na zamówienie możemy samodzielnie wybrać materiały – najczęściej producent proponuje naturalne drewno lub płyty meblowe. To my też wybieramy elementy wykończeniowe, w tym fronty, kolory dekory – a wachlarz produktów jest praktycznie nieograniczony. Samodzielnie decydujemy również ile w jakich miejscach znajdą się wewnątrz szafy półki czy szuflady, gdzie umieszczony będzie drążek. 

Comments are closed.