Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Czy wygodny fotel na bały balkon to dobre rozwiązanie?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie musimy dysponować dużym tarasem czy ogrodem, by móc w lecie odpoczywać blisko natury. Niewielkie balkony również zaaranżujemy ciekawie i niebanalnie. Wygodny fotel na mały balkon to jedna z wielu propozycji, które warto wykorzystać. Jaki fotel wybrać, by zapewnić dobie komfort?

Wygodny fotel na mały balkon – fotel w formie kokonu

Nie ma wątpliwości, że od kilku lat najmodniejszym i najchętniej kupowanym modelem fotela ogrodowego jest fotel kokon. Taki wygodny fotel na mały balkon w zupełności wystarczy, by oddać się błogiemu relaksowi. Fotel taki opiera się na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Tworzywo to nie odkształca się, nie jest podatne na korozję. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze. Siedzisko w fotelu tego typu zawieszone jest nad ziemią – pozwala to dosłownie oderwać stopy od ziemi i bujać w obłokach! Wewnątrz kokonu umieszczone są poduszki i siedziska, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku.

Wygodny fotel na mały balkon – fotele rattanowe

Interesująca alternatywą na wygodny fotel na mały balkon jest fotel rattanowy. Eleganckie fotele wykonane z rattanu zachwycają linią – do wyboru mamy zarówno fotele klasyczne, jak i nowoczesne. Warto wspomnieć, że meble rattanowe wyplatane są ręcznie, co nadaje każdemu mebli wyjątkowej oprawy. Meble rattanowe tworzone są z pnączy pozyskiwanych wyłącznie z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Takie działanie pozwala na lepszą ochronę środowiska naturalnego. Wygodny fotel na mały balkon warto zestawić z niewielkim stolikiem kawowym, na którym bez problemu zmieści się filiżanka z kawą, ulubiona książka czy deser.

Czy wygodny fotel na mały balkon warto chronić zimą?

Zdecydowanie tak – jeśli nie mamy możliwości schowania fotela do piwnicy, warto zadbać o odpowiednią ochronę. Wygodny fotel na mały balkon przykryć można dedykowanym pokrowcem ogrodowym.

 

 

Comments are closed.

https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/