Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Holandia: najnowsze newsy, ogłoszenia o pracę, wynajem mieszkań i aktualności. Portal Głos Polski stworzony z myślą o Polakach w Holandii

Pinterest LinkedIn Tumblr

Planujesz wyjechać za granicę i szukasz informacji o Holandii? Lub mieszkasz w tym kraju, ale chcesz być na bieżąco z aktualnościami w ojczystym języku? Portal Głos Polski został stworzony z myślą o Polakach, którzy chcą być bliżej kraju Niderlandów. Znajdziesz tam ogłoszenia o pracę, newsy, holenderskie wydarzenia kulturalne i sportowe, polityczne i gospodarcze. Wszystko w jednym miejscu. Głos Polski przekazuje rzetelne i sprawdzony informacje. Sprawdź najnowsze ogłoszenia i wiadomości na jednym z najpopularniejszym serwisów dla Polaków w Holandii.

Ogłoszenia pracy w Holandii. Najnowsze oferty pracy w Krainie Niderlandów

Obecnie w Holandii żyje i pracuje ponad 200 tys. osób. Polacy stanowią tam 6 grupę emigrantów. Głównym ich celem osiedlenia jest miasto Haga. W tym regionie przeważa branża rolnicza i ogrodnicza. Dzięki temu Polacy znajdują zatrudnienie w pobliskich szklarniach czy chłodniach. Wyjeżdżają na cały rok lub do pracy sezonowej. Otrzymywane wynagrodzenie spełnia ich oczekiwania i zapewnia lepsze warunki życia. Uczciwa i dobrze płatna praca w Holandii od zaraz nie jest trudna do znalezienia. Jak to zrobić? Wejdź na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ i sprawdź najnowsze ogłoszenia umieszczane przez pracodawców. Znajdź pracę Twoich marzeń.

Aktualności, informacje, ogłoszenia. Portal Głos Polski dla Polaków

Polacy w Holandii mogą liczyć nie tylko na wsparcie swoich rodaków na miejscu. Pierwszym krokiem poznania tego kraju może być zapoznanie się z serwisem Głos Polski. O czym przeczytasz na portalu dla Polaków? Najnowsze informacje z Holandii, wydarzenia kulturalne, sportowe, gospodarcze i społeczne. Wszystko to w jednym miejscu. Doświadczeni redaktorzy każdego dnia dostarczają najświeższe newsy pisane po Polsku, aby ułatwić rodakom pobyt w Holandii. Kilkadziesiąt kategorii, ogłoszenia o pracę, wynajem mieszkań, biura podatkowe i wiele więcej. Zobacz wszystko to w serwisie Głos Polski. 

 

Comments are closed.