Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne krzesło sznurkowe – jak jest zbudowane?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Krzesło sznurkowe o jedna z ciekawszych propozycji na polskim rynku, kiedy mowa jest o aranżacji przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. Krzesła tego typu nie tylko zapewnią komfort, ale również sprawią, że otoczenie nabierze nietuzinkowej oprawy. Co warto wiedzieć o krzesłach tego typu?

Krzesło sznurkowe – jedyne w swoim rodzaju!

Szukając niebanalnych elementów do stworzenia strefy relaksu w ogrodzie czy na tarasie, warto zwrócić uwagę na krzesło sznurkowe. Krzesła tego typu są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – zachwyca ich wygląd, niska waga, oryginalny design. Krzesło sznurkowe świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Jak projektowane są krzesła tego typu?

Krzesło sznurkowe oparte jest na lekkim, aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Taka konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, korozją. Atutem jest tu niska waga – aluminium sprawia, że mebel jest lekki, a jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemów. Wypełnienie oparcia i siedziska tworzy lina polipropylenowa – gruba lina nie jest podatna na rozciąganie, nie wchłania brudu czy wilgoci. Taka struktura mebla sprawia, że możliwa jest stała cyrkulacja powietrza – dzięki temu wentylowana jest skóra użytkownika.

Krzesło sznurkowe w kompletach kawowych i jadalnianych

Krzesło sznurkowe z powodzeniem można wykorzystać w różnych aranżacjach, zarówno na balkonach, tarasach czy w ogrodach. Może być ono uzupełnieniem dla stolika kawowego na balkonie czy tarasie – najlepszym wyborem okaże się stolik z blatem z drewna eukaliptusowego. Jasny kolor blatu doskonale współgrać będzie z ciemniejszym kolorem stelaża oraz liny. Również stoły ogrodowe warto zestawić z krzesłami sznurkowymi – obszerne stoły pozwolą na wykreowanie strefy jadalnianej w ogrodzie i na podawanie pysznych posiłków na świeżym powietrzu. Taką strefę warto zadaszyć przy pomocy dedykowanej pergoli ogrodowej, która ochroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Comments are closed.

https://wspieramrozwoj.pl/zakup-samochodu-a-ubezpieczenia-jak-wybrac-najlepsza-opcje/ zobacz meirovitz.com